(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-21 20:47

Szyba przednia suzuki

(Nr 2402608)
Szyba przednia suzuki

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 11:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbiór poniedziałek/wtorek, dach z Gorzowa tez mozemy zabrać

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

Robert K. (Zleceniodawca)
22-02-2018, 14:25
ile dach i szyba
Patryk W. (Przewoźnik)
22-02-2018, 14:36
szyba 250, dach 300

400 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szprotawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny