(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 13:24

szyba samochodowa

(Nr 2116362)
szyba samochodowa

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 221.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zgierz, 95-100, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

27 paź 2017