(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-15 19:59

Szyberdach (Nr 2288520)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

szyberdach plus amortyzator

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 506.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od wielkości towaru, terminu transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – zwłaszcza przy przewozie ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 16 sty 2018 do 19 sty 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

19 sty 2018