(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

szyberdach panoramiczny toyota verso (Nr 5152150)

szyberdach panoramiczny toyota verso

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 423.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport zobowiązuje do wyjątkowej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz są kruche i nietrwałe. Zaliczamy do nich na przykład dekoracje, elementy szklane, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych surowców. Wśród najczęściej przewożonych rzeczy natkniemy się na pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia prawidłowego zabezpieczenia transportu jest zasadnicza. Warto zastosować surowce chroniące takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest użyć do ochronienia niedużych fragmentów – można je zakupić w markecie budowlanym i w sklepach w sieci. Natomiast folia stretch używana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia paczki można wziąć również koce, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

 

Koszt transportu przesyłki o szczególnej ostrożności

 

Cena transportu przesyłki, która wymaga specjalnej ostrożności uzależniony jest od wagi i gabarytów, jak również od odległości pomiędzy punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na ostateczną cenę może zaważać również niezbędność zapewnienia surowców osłaniających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice wydano prawie 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 PLN. Za transport rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice cena wyniosła 300 złotych.