(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-24 14:31

Szynszyla

(Nr 1919867)
Szynszyla

Waga w kg (łączna):

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

130

Dystans: 588.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukiwany transport dla malej szynszyli (300 g) dokladnie z Pszczolki do Krakowa. Zwierzatko bedzie w pudelku . Bedzie mialo zapewnione na czas podrozy jedzenie i picie. Moze jechac w szoferce kolo kierowcy.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 69412
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 16:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Posiadam ważne ubezpieczenie OCP, pasy i gąbki do zabezpieczenia ładunku. Transport jednym samochodem bez przeładunków. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (5)

Jacek S. (Przewoźnik)
24-07-2017, 16:22
ewentualny odbiór z samego rana, transport przy kierowcy. Proszę nie sugerować się opisem mojej oferty, tekst wklejony :-)
Agnieszka K. (Zleceniodawca)
24-07-2017, 17:34
Witam. 200 zl to jak na moje mozliwosci ciut za duzo.:( Moze cos ciut taniej...?
Agnieszka K. (Zleceniodawca)
24-07-2017, 22:26
150?
Jacek S. (Przewoźnik)
24-07-2017, 23:49
Coś być może będę mógł zjechać z ceny ale nie w tym tygodniu już bo będę miał jedne zwierzątka a nie biąrę więcej na raz bo trzeba się tym zajmować w drodze. Ewentualnie przyszły tydzień.
Agnieszka K. (Zleceniodawca)
25-07-2017, 09:36
szyszka akurat nie bedzie musial sie Pan zajmowac, bo bedzie siedziec grzecznie w pudelku, najbardziej odpowiednie dni na transport to akurat te 4 najblizsze, bo bedzie chlodno. Dobrze niech bedzie to 200 tylko prosze jutro ja zabrac. Dziekuje.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku schorowane ani okaleczone. Kiedy zamierzamy przewieźć psa, kota lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych uprawnionych do transportu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, jeśli mamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierza warto stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 11-730, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny