(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tabla snow (Nr 4682688)

Tabla snow

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 4678.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

14 lut 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Troms, Tromsø

6 mar 2020


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki i ciężko przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio popakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, trzeba zastosować do osłony takie tworzywa jak: kartony, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - głównie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce zapchać materiałami lub styropianem. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego wpływa trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wymiary, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.