(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tabla surf (Nr 5246042)

Tabla surf

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

0.750

Wysokość [m]:

00.5

Waga w kg (łączna):

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1011.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alacant

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maroko, Préfecture D'arrondissements De Casablanca-Anfa عمالة مقاطعات الدار البيضاء أنفا, Casablanca ⵜⵉⴳⵎⵉ ⵜⵓⵎⵍⵉⵍⵜ الدار البيضاء

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” figuruje dużo różnorakich łajb żeglujących. Zaczynając od niewielkich, jak: rowery wodne, motorówki, po przez większe, takie jak: żaglówki. Przy przewozie żaglówek, przede wszystkim tych mających większe gabaryty, zasadniczą sprawą jest ich ciężar. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki transport łódki, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ładunek przekroczy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia zalecanej wagi, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL przez co przewoźnik ma obowiązek mieć w pojeździe aparat typu: viaBox.

Przy transporcie motorówki - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - dobrze jest pozabierać jak najwięcej rzeczy ruchomych, a te które zostaną przymocować tak, żeby się nie przemieszczały. Warto posiadać wiedzę, że rzeczy ruchome potrafią zniszczyć żaglówkę w pewnym stopniu.

Koszt przewozu łodzi czy też żaglówki zazwyczaj uzależniony jest od ciężaru, wielkości jak i odcinka do pokonania. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przewieźć jacht, rekomendujemy skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ogłoszenie, a w bardzo krótkim czasie informacja dotrze do wielu setek firm transportowych, które przeanalizują wypisany ładunek oraz zgłoszą swoje wyceny. W ten sposób w jednym serwisie ma się dostęp do dużej liczby wycen rozmaitych firm transportowych. Czym dogłębniej jest nakreślony transport, tym prawdziwsza będzie wycena takiego przewozu.

Na przykład, cena dla kajaka mieści się w zakresie od 0,3 do 0,5 złotych za kilometr. Koszt motorówki przeciętnego rozmiaru, zwykle rozpoczyna się od 1,2 zł/km, a cena większego jachtu - to zwykle przedział 2,5-3 zł/km.