(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 12:50

Tablice ze slublic do Warszawy

(Nr 2643168)
Tablice ze slublic do Warszawy

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

1.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 474.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Słubice, 69-100, Polska

29 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

29 kwi 2018