(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Taczka (Nr 4867786)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 223.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Piotrowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Wartkowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, fontann. Są to zazwyczaj wielkie narzędzia jak i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić w gruncie rzeczy każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest upakowany w skrzyniach, więc warto go należycie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych elementów znajdujących się w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów jaką planujemy przetransportować. Czym wnikliwiej przedstawimy naszą przesyłkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych przede wszystkim zależy od odległości do pokonania i rozmiarów paczki. Zwykle po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy poczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest zaczekać chodź dzień, aby zebrać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko upatrzeć ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.