tandem x 3 (Nr 7526270)

 tandem x 3
Waga
Sztuk
tandem
40 kg
3
Łączna waga:
120 kg
Dystans
257 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 20 sie 2021 do 27 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sarbinowo

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak przewozimy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.