(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-05 10:57

Taśmociągi

(Nr 2009441)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

3000.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

1 Stół sortowniczy do odpadów (taśmociąg) 2 Taśmociąg wznoszący 3 Trybuna nośna w elementach Potrzebne będą dwa zestawy z naczepami. Załadunek dźwigiem od góry w dwóch terminach, między 11 a 14 września lub między 18 a 22 września. Rozładunek dźwigiem od góry.

Oferty od Przewoźników (0)

2150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

2220 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2220 zł

Wiadomości: (1)

Patryk K. (Przewoźnik)
05-09-2017, 14:15
Za jedno auto platformę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz maszyn przemysłowych jest terminem wysoce powszechnym oraz stosunkowo złożonym do realizacji. Wynika to głównie z rozmiarów i ciężaru owych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia istotnie się różnią, a mogą uzyskiwać bardzo pokaźne wartości. Do ich przewiezienia niejednokrotnie są wskazane specjalne wozy przystosowane do transportu towarów ponad przeciętne wymiary. W sytuacji takich przewozów zdarza się, że wymagane będzie pozwolenie na przejazd. Przyda się skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą przewozową, aby uniknąć skonfiskowania sprzętu w trakcie jazdy przez drogówkę. W momencie, gdy szukamy tego rodzaju transportu, dobrą praktyką jest wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo dużo różnych firm posiadających wszelkiej maści wozy, a poprzez sposób licytowania zleceń, zdarza się dostać wysoce atrakcyjną stawkę za usługę. W przypadku przewozu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to blisko 1,28 złotych za kilometr. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, silosy czy inne pojazdy rolnicze lub budowlane, bywają towarami kosztownymi, lepiej więc wybierać przewoźników, którzy mają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Konin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny