(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-12-30 13:03

Televisión

(Nr 2248035)
Televisión

Długość [m]:

119

Szerokość [m]:

77

Wysokość [m]:

16

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1499.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory oraz kina domowe, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które często używa się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność pudełka trzeba dostosować do wielkości oraz ciężaru sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne pudełko urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W momencie, jeśli już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, przypilnujmy, aby zmniejszyć wolną przestrzeń i uchronić się przed poruszaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Przestrzeń można napakować gazetami, folią stretch lub styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV należy owinąć go folią stretch, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku małych części, urządzenia osłania się wykorzystując styropian. W przypadku urządzeń elektronicznych o wielkich formatach, powinno się w głównej mierze rozczepić lub wyjąć małe elementy, jak np. ładowarkę lub kable. Wielkie urządzenia ustawia się na paletach, a później owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena przewozu sprzętu RTV

    Koszt przewozu sprzętu elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy paczki oraz jej wielkości – obszerności, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Jeśli sprzęt wymaga odpowiedniego kartonu oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas odciśnie się to także na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Clarendon Road, Portsmouth, PO5 2JN, Wielka Brytania

Od 1 sty 2018 do 3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Madryt, 28002, Hiszpania

Od 5 sty 2018 do 10 sty 2018