(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-11-14 17:17

telewizor

(Nr 2155266)
telewizor

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.10

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

15.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

nie rzucać.

Opakowanie ładunku:

telewizor w kartonie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2044.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej uwagi uważa się przesyłki, które często ulegają defektom oraz są delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich na przykład dekoracje, przedmioty tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z delikatnych tworzyw. Pośród zwykle przewożonych rzeczy znajdziemy gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego ochronienia przesyłki jest ważna. Opłaca się wykorzystać materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej oraz papiery najlepiej użyć do osłonięcia małych rzeczy – można je kupić w markecie budowlanym lub w serwisach internetowych. Podczas gdy folia stretch używana będzie do opakowania całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można wziąć także pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Cena przewozu przesyłki o szczególnej ostrożności

    Cena przewozu paczki, która wymaga wielkiej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz gabarytów, a także od odcinka między miejscem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na decydującą cenę może mieć wpływ również niezbędność zapewnienia materiałów osłaniających przez firmę przewozową. Np., za transport lustra na trasie od Gliwic do Warty wydano prawie 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 PLN. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Paradis, 5058, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny