(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Telewizor 55" w oryginalnym opakowaniu (Nr 2757256)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

120

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 355.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 29 maj 2018 do 30 maj 2018


Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które najczęściej stosuje się w domu.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Odporność pudełka należy dopasować do rozmiarów oraz wagi sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przetransportować. W momencie, gdy już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby ograniczyć pustą lukę oraz ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w opakowaniu nieoryginalnym. Wolną przestrzeń należy napakować gazetami, folią bąbelkową albo styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV należy owinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku niewielkich części, urządzenia zabezpiecza się stosując styropian. W przypadku sprzętów RTV o wielkich rozmiarach, trzeba przede wszystkim oddzielić lub wyjąć mniejsze fragmenty, jak np. antenę albo przewody. Wielkie urządzenia umieszczane są na paletach, a potem owija folią stretch w taki sposób, żeby nie poruszały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy paczki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest również fakt, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeżeli sprzęt potrzebuje odpowiedniego pudła oraz osłony ze strony przewoźnika, wówczas zaważy to również na ostateczny koszt przewozu.