(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-02-25 12:05

Telewizor 65 cali (Nr 2413184)

Telewizor 65 cali

Długość [m]:

1700

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

27.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 319.00 km

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność pudełka trzeba dostosować do gabarytów oraz ciężaru sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przewieźć. W sytuacji, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, przypilnujmy, aby zminimalizować wolną lukę i ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w opakowaniu nieoryginalnym. Wolną lukę należy zapełnić papierem, folią bąbelkową lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią stretch, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich elementów, sprzęt zabezpiecza się stosując panele styropianowe. W przypadku sprzętów RTV o niemałych formatach, należy przede wszystkim rozdzielić albo wyjąć małe części, przykładowo ładowarkę lub kable. Duże urządzenia ustawia się na paletach, a później owija folią stretch w taki sposób, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Istotne znaczenie ma również to, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Jeżeli urządzenie potrzebuje odpowiedniego kartonu oraz osłony ze strony przewoźnika, wtedy wpłynie to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Smarchowice Wielkie, 46-100, Polska

Od 25 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018