Telewizor duży (większa niż 40 ") x 4 (Nr 8005781)

Telewizor duży (większa niż 40 ") x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Telewizor duży (większa niż 40 ")
90 x 20 x 60 cm *
10 kg *
4

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
40 kg
Dystans
2130 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

Od 11 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Krynica-Zdrój

Od 25 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj używa się w domu.

Zapakowanie sprzętu RTV

Trwałość pudełka należy dopasować do wielkości i ciężaru urządzenia. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które chcemy przewieźć. W przypadku, jeżeli już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby ograniczyć wolną przestrzeń oraz uchronić się przed poruszaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Przestrzeń powinno się napakować gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV warto poowijać go folią stretch, aby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt izoluje się używając styropian. W przypadku urządzeń RTV o niemałych gabarytach, powinno się w głównej mierze odłączyć lub wyciągnąć mniejsze elementy, przykładowo ładowarkę lub kable. Wielkie urządzenia kładzie się na paletach, a później okręca folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

Koszt przewozu urządzenia RTV zależy przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – obszerności, wysokości i ciężaru sprzętu. Ważną kwestią jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeżeli urządzenie wymaga stosownego pudła i ochrony ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to również na ostateczny koszt przewozu.