(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 21:32

Tengo un Audi A6 que quiero llevarmelo desde La Nucia(Alicante) hasta Londres, 1

(Nr 1450012)
Tengo un Audi A6 que quiero llevarmelo desde La Nucia(Alicante) hasta Londres, 1

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1992.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

España, La nucia, 03530

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reino Unido, Londres, E7 0dn

Termin elastyczny