Samochody Dodano: 2018-01-04 13:48

tesla modal x

(Nr 2255586)
tesla modal x

Marka i model:

tesla model X

Waga w kg:

2550.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2013.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

2990 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 2990 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bergen, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 17 sty 2018 do 25 lut 2018