Tesla Model 3 (Nr 7654958)

Tesla Model 3
Waga
Sztuk
Tesla Model 3 1 Gen. (2017 - 2020) Sedan
Długość
469 cm
Szerokość
185 cm
Wysokość
144 cm
ok.
1670 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1670 kg
Dystans
765 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 1 maj 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Brugia

Od 1 cze 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.