Tesla Model 3 x 2 (Nr 6476034)

Tesla Model 3 x 2
Waga Sztuk:
Tesla Model 3 1 Gen. (2017 - 2020) Sedan
Długość
469 cm
Szerokość
185 cm
Wysokość
144 cm
ok. 1730 kg
2
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 3460 kg
Dystans 3919 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Teksas, Houston

Od 30 wrz 2020 do 13 paź 2020

Adres i termin dostawy

Kostaryka, Provincia Limón, Limón

Od 9 lis 2020 do 30 lis 2020


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.