(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-23 12:12

Tesla Model S

(Nr 2617992)

Marka i model:

Tesla Model S

Waga w kg (łączna):

2108.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1246.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rankweil, 6830, Austria

Od 8 maj 2018 do 15 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 9 maj 2018 do 16 maj 2018