(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tesla model s (Nr 6144173)

Tesla model s

Marka i model:

tesla model s 85

Waga w kg (łączna):

2000

Budżet zlecenia [€]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2633.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 28 maj 2020 do 28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.