(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 12:00

Tesla Model X

(Nr 1923217)

Marka i model:

tesla model X

Waga w kg (łączna):

2300.00

Dystans: 1811.00 km

Informacje dodatkowe:

I need two way price. I will give the car in Evros on Sunday Morning, You will take the car to Milan without leaving the EU. You will drive west to Igoumenitsa to take the ferry to Italy, then after the ferry you will drive north to milan. This is supposed to take 2 days so you will give the car to Milan Tesla service at the destination on Wednesday Morning. After the service is finished, you will take the car in the evening and drive south to take the ferry to Igoumenitsa, greece. I will take the car back Saturday morning in evros Greece. The dates are flexible. But delivery and pickup days need to be weekends. I need price for 1 / 2 / 4 car transportation.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Aleksandropolis, 68100, Grecja

6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Viale Liguria 19, Peschiera Borromeo, 20068, Włochy

Termin elastyczny