(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-23 23:54

Tgb quad

(Nr 2314916)
Tgb quad

Marka i model:

Tgb target

Waga w kg (łączna):

280.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 563.00 km

Informacje dodatkowe:

Quad do odebrania w okolicy Bartoszyc proszę o tylko konkretne oferty cena 350 zł nie podlega negocjacji jak się trafi kurier który weźmie to ok jak nie to trudno

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 12494
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-29, 12:58

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych metalowych paletach do przewozu motocykli, na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu na kwotę : 1.000.000 zł Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem. Numer kontaktowy wyświetla się po zaakceptowaniu złożonej przez nas oferty, prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy tj. poniedziałek-piątek od godziny 10-16.

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-01-2018, 09:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-24 do 2018-02-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na ogólnie trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko na pozór. Właściwie umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, gdyż mają one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują również platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bartoszyce, 11-200, Polska

Od 24 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Radomyśl Wielki, 39-310, Polska

Od 24 sty 2018 do 1 lut 2018