(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-25 21:24

Three Motorbikes Scotland - Budapest (airport)

(Nr 2414904)
Three Motorbikes Scotland - Budapest (airport)

Marka i model:

Three bikes with Panniers.

Waga w kg (łączna):

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2387.00 km

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wydają się stosunkowo trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - jednakże jedynie na pozór. Prawidłowo umocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budapeszt, 2193, Węgry

Od 19 cze 2018 do 22 cze 2018