(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 14:18

Toaleta ogrodowa

(Nr 1919841)
Toaleta ogrodowa

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

230

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 366.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Dąbrowa, 07-205, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnowskie Góry, Polska

Termin elastyczny