(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Toaleta przenośna toi toi (Nr 6031451)

Toaleta przenośna toi toi

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 413.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Ryki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi stosownie ochronić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, rys jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie związana głównie od wielkości jak i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych certyfikatów jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Anglii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.