(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Toaleta przenośna. Wymiar: 2,15 m wysokości, podstawa 1 m x 1 m (Nr 8057289)

Sztuk
Toaleta przenośna. Wymiar: 2,15 m wysokości, podstawa 1 m x 1 m
1
Szacunkowa łączna waga
50 kg
Dystans
27 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Świerzów

Od 27 wrz 2021 do 10 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wisznia Mała

Od 27 wrz 2021 do 10 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.