(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-05 07:33

Toaleta z Taunton do okolic Strykowa

(Nr 2008997)
Toaleta z Taunton do okolic Strykowa

Długość [m]:

0,7

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1757.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to niezapakowana toaleta. Przedmiot nieopłacony - do zapłaty 25 GBP. Po zatwierdzeniu oferty podam adres i telefon do anglika (kod TA) i umówienie pozostawiam kierowcy z racji przypadków, że umawiałem a potem nikt się nie pojawiał.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Taunton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stryków, Polska

Termin elastyczny