(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-05 07:33

Toaleta z Taunton do okolic Strykowa

(Nr 2008997)
Toaleta z Taunton do okolic Strykowa

Długość [m]:

0,7

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1757.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest to niezapakowana toaleta. Przedmiot nieopłacony - do zapłaty 25 GBP. Po zatwierdzeniu oferty podam adres i telefon do anglika (kod TA) i umówienie pozostawiam kierowcy z racji przypadków, że umawiałem a potem nikt się nie pojawiał.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówkiwyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Taunton, Somerset, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stryków, Polska

Termin elastyczny