(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 13:45

Toaletka (szafka+lustro)

(Nr 1919771)
Toaletka (szafka+lustro)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 480.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bad Steben, Niemcy

Termin elastyczny