(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

todos los enseres estan empacados y listos para ser recogidos en la zona de garaje cerrado (Nr 4894566)

todos los enseres estan empacados y listos para ser recogidos en la zona de garaje cerrado

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 3620.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Hedmark, Hamar

Od 19 sie 2019 do 26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 2 wrz 2019 do 9 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.