(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-28 16:12

Tokarka

(Nr 2328356)
Tokarka

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

1300.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 71.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1190 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Potrzbna usługa hds

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości: (1)

Barbara C. (Zleceniodawca)
29-01-2018, 16:16
Potrzebuję załadunku i rozładunku hds
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem bardzo powszechnym i dość zawiłym do realizacji. Wynika to w głównej mierze z wielkości oraz ciężaru tych maszyn, które w zależności od zastosowania istotnie się różnią, a potrafią uzyskiwać bardzo duże wartości. Do ich przewiezienia zazwyczaj są niezbędne profesjonalne wozy dostosowane do transportu towarów nadgabarytowych. W przypadku takich przewozów zdarza się, że niezbędne będzie zezwolenie na przejazd. Przyda się porozmawiać o tym z wybraną firmą transportową, żeby uniknąć zabrania urządzeń na trasie przez policję. Gdy poszukujemy tego typu transportu, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo sporo rozmaitych firm posiadających wszelkiego typu pojazdy, a poprzez system licytowania zleceń, można uzyskać szczególnie tanią cenę za usługę. W sytuacji przewozu maszyn za granicę, do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, cena takiej usługi to około 1,28 zł/km. Ponieważ maszyny takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze i budowlane, są rzeczami cennymi, warto wybierać firmy, które mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Paprotnia, 96-206, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny