(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-28 16:12

Tokarka

(Nr 2328356)
Tokarka

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

1,4

Waga w kg:

1300.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 71.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1190 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Potrzbna usługa hds

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości: (1)

Bajka777
29-01-2018, 16:16
Potrzebuję załadunku i rozładunku hds
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Transport urządzeń przemysłowych jest terminem bardzo powszechnym oraz stosunkowo skomplikowanym do realizacji. Wynika to przede wszystkim z formatów oraz wagi owych urządzeń, które w zależności od zastosowania znacznie się różnią, a mogą uzyskiwać bardzo spore rozmiary. Do ich przewiezienia niejednokrotnie są wskazane profesjonalne wozy przystosowane do transportu towarów ponad przeciętne wymiary. W przypadku takich przewozów czasem konieczne jest pozwolenie na przejazd. Warto porozmawiać o tym z wybraną firmą przewozową, żeby nie dopuścić do zatrzymania maszyn na trasie przez policję. W momencie, gdy prowadzimy poszukiwania tego typu transportu, dobrą praktyką jest wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo sporo różnych przewoźników mających wszelkiego typu ciężarówki, a poprzez sposób licytowania ofert, udaje się otrzymać wielce korzystną cenę za transport. W wypadku transportu maszyn za granicę, do Anglii lub Niemiec, koszt takiej usługi to zaledwie 1,28 złotych za kilometr. Ponieważ maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, są towarami cennymi, lepiej więc wyszukać firmy, które posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

96-515 Paprotnia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płock, Polska

Termin elastyczny