(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 12:41

TOKARKA

(Nr 3005728)
TOKARKA

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1241.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka kluczowych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby uściślić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Haguenau, 67500, Francja

1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny