(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-29 14:22

Torba podróżna

(Nr 2331620)
Torba podróżna

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pełna torba podróżna

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2511.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję opcji transportu mojej pozostawionej torby podróżnej w Tromso w Norwegii. Chciałbym ją przetransportować z powrotem do Polski

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której układa się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Tromsø, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białogard, 78-200, Polska

Termin elastyczny