(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 08:16

TORBY Z ODZIEŻĄ

(Nr 2403448)
TORBY Z ODZIEŻĄ

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 656.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 743488
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 08:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 08:46

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. W przypadku innych wymiarów lub wagi prosimy o kontakt w celu poprawnej wyceny. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

1750 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 12:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Od 22 lut 2018 do 23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lwów, 79000, Ukraina

27 lut 2018