Torchio per uva (Nr 8034890)

Torchio per uva
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Torchio per uva
80 x 80 x 220 cm
250 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
250 kg
Dystans
1135 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Piemonte, Turyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Calabria, Cetraro Marina

Od 5 paź 2021 do 10 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie ochronić sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana często od wielkości i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Często przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga właściwych koncesji jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na jeden kilometr na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.