(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-06-09 12:33

Toruń - Czermno Kolonia, ul. Kolejowa 37 26-260 Fałków [DRZWI]

(Nr 281738)
Toruń - Czermno Kolonia, ul. Kolejowa 37 26-260 Fałków [DRZWI]

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 273.60 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje zwrócić drzwi do producenta.

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-06-2015, 16:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-06-11 do 2015-06-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-06-12, 23:59

Opis oferty:

Witam, Możliwość ładowania albo dzis poznym wieczorem albo jutro rano. Prosze o szybki kontakt.

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń, 87-100, Olędersja, 19

Od 9 cze 2015 do 11 cze 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Czermno-Kolonia, 26-260, Kolejowa , 37

Od 9 cze 2015 do 12 cze 2015