(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Touring Caravan (Nr 6068394)

Touring Caravan

Długość [m]:

6.417

Szerokość [m]:

2.28

Wysokość [m]:

2.58

Waga w kg (łączna):

1295

Dystans: 304.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Nouvelle-Aquitaine, Airvault

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Bretagne, St-Malo

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W trakcie transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą propozycję.