(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-25 08:35

towar z magazynu (Nr 3009444)

towar z magazynu

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 481.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Popłacińska, Płock, Polska

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Bieszczadzka, Szczecin, Polska

31 lip 2018