(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-23 12:14

Towary mroźnicze. Temperatura transportu -20. Zlecenia w całej Polsce

(Nr 2407964)
Towary mroźnicze. Temperatura transportu -20. Zlecenia w całej Polsce

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Opakowania - Kartony 20x20x40cm

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 338.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów bywa uzależniony od rozmiaru towaru, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się niewielkie przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się meble, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi jak również artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków może wymagać kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny