(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-29 11:18

Toyota Corolla

(Nr 1759287)
Toyota Corolla

Dystans: 2481.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3333 zł

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2017, 21:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-17 do 2017-06-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Termin do uzgodnienia. Laweta.

Cena (zawiera VAT): 3333 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Castle Street, Castlebar, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny