(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 21:56

Toyota Land Cruiser 100 series

(Nr 1826150)
Toyota Land Cruiser 100 series

Marka i model:

Land Cruiser 100 year2003

Waga w kg:

3200.00

Budżet zlecenia [€]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Size: 490x195x225cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Montevideo, 11200, Urugwaj

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny