(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 08:46

Toyota Land Cruiser 2 drzwiowa

(Nr 1876220)
Toyota Land Cruiser 2 drzwiowa

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Jestem z Kalisza. Jadę do Danii jutro więc mogę zabrać jest mi po drodze.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada nie zapominać również, właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Kalisz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sulęcin, Polska

Termin elastyczny