(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 08:46

Toyota Land Cruiser 2 drzwiowa

(Nr 1876220)
Toyota Land Cruiser 2 drzwiowa

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 340432
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Jestem z Kalisza. Jadę do Danii jutro więc mogę zabrać jest mi po drodze.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Kalisz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sulęcin, Polska

Termin elastyczny