(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 13:59

Toyota previa

(Nr 1824762)
Toyota previa

Marka i model:

Toyota previa

Waga w kg:

2200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2051.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 511322
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 15:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-09

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-06-08, 15:08

Opis oferty:

Auto ładowane na zestaw drogowy, mamy najazdy, transport ubezpieczony, przeładunek w naszym centrum logistycznym i dostawa autolawetą,

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 13:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Boston, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, Polska

Termin elastyczny