(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 13:59

Toyota previa

(Nr 1824762)
Toyota previa

Marka i model:

Toyota previa

Waga w kg:

2200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2051.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 15:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-06-08, 15:08

Opis oferty:

Auto ładowane na zestaw drogowy, mamy najazdy, transport ubezpieczony, przeładunek w naszym centrum logistycznym i dostawa autolawetą,

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 13:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Boston, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, Polska

Termin elastyczny