(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-29 11:27

toyota proace

(Nr 2246748)
toyota proace

Marka i model:

toyota proace

Waga w kg (łączna):

1660.00

Dystans: km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż faktyczna masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 5 sty 2018 do 1 gru 2018

Adres i termin dostawy

Melbourne, 3000, Australia

Od 12 gru 2018 do 18 sty 2019