Samochody Dodano: 2018-01-04 13:35

TOYOTA RAV-4

(Nr 2255541)

Marka i model:

TOYOTA RAV-4 2.0 D4-D

Waga w kg:

1600.00

Dystans: 2391.00 km

Informacje dodatkowe:

USZKODZONE JAK NA FOTO CZEKAM NA ZEZWOLENIE ODBIORU AUTA FAKTURA DO USTALENIA TERMON LUŹNY

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

2600 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 11:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-15 do 2018-01-18

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości: (5)

TransJarek
08-01-2018, 11:59
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody oraz motocykle transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.Wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
AUTO-LUX
08-01-2018, 12:15
Witam cena z vat ? czy jeździ Pan często w ten rejon ponieważ jeszcze nie ma dokumentów do auta . Pozdrawiam Robert
TransJarek
08-01-2018, 12:24
dokumentów Pan nie musi mieć byle wygenerowali numer do odbioru jeżeli już Pan zapłacił za samochód .Tak jeździmy często .cena z fakturą vat 2800 zł jeżeli Państwu odpowiada to zmienię na tą kwotę ponieważ Pan nie zaznaczył faktury ale nie ma problemu.
AUTO-LUX
08-01-2018, 13:10
Witam bez VAT 2300 +- dobrze liczę ? pierwszy raz od nich coś biorę nie zapłaciłem jeszcze mam obiecane auto i powiedzieli że poinformuję mnie o dokumentach . p.s. czyli nie ma ciśnienia z Pańskiej strony odnośnie odbioru ? Jeździ Pan po Europie ? mam komis na modlińskiej potrzebuję transportu czasami Pozdrawiam
TransJarek
08-01-2018, 13:23
tak jeździmy po całej europie tylko nie Niemcy .Ale portugalia , hiszpania , francja , szwajcaria , finlandia oprócz niemcy i wloch zapraszamy.
Wyślij wiadomość

2900 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

64700 Hendaye, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Modlińska, Warszawa, Polska

Termin elastyczny