(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 10:34

toyota rav4 , honda hr-v

(Nr 2003066)
toyota rav4 , honda hr-v

Marka i model:

Toyota rav4 3drzwi , Honda hr-v

Waga w kg:

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

3800

Dystans: 2087.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-21

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-11, 17:37

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Cena za jedną sztukę

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

York, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny