(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 10:34

toyota rav4 , honda hr-v

(Nr 2003066)
toyota rav4 , honda hr-v

Marka i model:

Toyota rav4 3drzwi , Honda hr-v

Waga w kg (łączna):

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

3800

Dystans: 2087.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 515168
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-21

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-11, 17:37

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Cena za jedną sztukę

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

York, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny