(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-04 19:57

Toyota Sequioa

(Nr 1889717)
Toyota Sequioa

Marka i model:

Toyota Sequoia

Waga w kg:

4000.00

Budżet zlecenia [€]:

2500

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I am extremely flexible with destination, and date. All I ask is that the vehicle arrives in southern South America by February 2018.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać również, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Toronto, Kanada

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Puerto Montt, Chile

Termin elastyczny