(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 10:04

Toyota vios

(Nr 2999196)
Toyota vios

Marka i model:

Toyota vios

Waga w kg (łączna):

500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 620.00 km

Informacje dodatkowe:

Moving car with some things inside the car from Melaka to Kota bharu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Malacca, Malezja

1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Kota Bharu, Malezja

3 sie 2018