(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 03:34

Trabanta

(Nr 1996067)
Trabanta

Marka i model:

Trabant

Waga w kg:

800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1640.00 km

Informacje dodatkowe:

Chciałbym przywieść trabanta z Pl do Hull obojetnie w jakim terminie najlepiej na pojedynczej lawecie

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości: (1)

Car4Parts
30-08-2017, 09:16
W przyszlym tyg wtorek sroda moge odebrac. Prosze o szybka decyzje tak lub nie.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lubasz, czarnkowsko-trzcianecki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kingston upon Hull, Wielka Brytania

Termin elastyczny